102. Juliusz Mieszkowski | Warszawa, 1950 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Warszawa, 1950 r.
102
warszawa-1950-r-juliusz-mieszkowski

Juliusz Mieszkowski (1906 Piotrków - 1992 Warszawa)

Warszawa, 1950 r.

akwarela, papier, 61 x 50 cm, sygn. monogramem i dat. p.d.: 50

Cena wylicytowana
800 zł