Varia 37 / 26 września 2020

176. Sygnet herbowy

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Sygnet herbowy
176
Sygnet herbowy

Sygnet herbowy

1 poł. XX w.
złoto pr. ok. 0,580, m. 7,11 g,
intaglio w heliotropie

Cena wylicytowana
1 600 zł