Varia 37 / 26 września 2020

175. | Sygnet z herbem niemieckiej rodziny patrycjuszowskiej Knüsli

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Sygnet z herbem niemieckiej rodziny patrycjuszowskiej Knüsli
175
Sygnet z herbem niemieckiej rodziny patrycjuszowskiej Knüsli

XX w.
złoto pr. 3, m. 11,36 g, agat dwubarwny;
rozmiar 25

Cena wylicytowana
4 000 zł