Varia 37 / 26 września 2020

177. | Sygnet z herbem Rawicz

HomeAukcje archiwalneVaria 37Sygnet z herbem Rawicz
177
Sygnet z herbem Rawicz

Sygnet z herbem Rawicz

1 poł. XX w.
złoto pr. ok. 0,580, m. 7,23 g,
intaglio w chalcedonie

Cena wylicytowana
1 800 zł