Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 18 listopada 2017

100. Stolik pomocniczy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiStolik pomocniczy
100
Stolik pomocniczy

Stolik pomocniczy

Louis Majorelle, Nancy ok. 1900 r.
konstrukcja: lity orzech włoski; intarsje: orzech włoski, drewno różane, drewno drzew owocowych; fornir: drzewa sykomory, politura francuska; sygnatura przy krawędzi górnego blatu: L. Majorelle; wym. 78 × 50 × 60 cm

Cena wylicytowana
12 000 zł