Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 18 listopada 2017

99. Makata

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiMakata
99
Makata

Makata

Manufaktura Potockich w Buczaczu, kon. XIX w.
technika żakardowa, przędza jedwabna, nici metalowe srebrzone i złocone; sygn. na krajce „BUCZACZ” i herb Pilawa; wym. 200 x 150 cm; stan zachowania dobry, niewielkie przebarwienia, po konserwacji

Cena wylicytowana
15 000 zł