Art and Jewellery Auction / 18 November 2017

100. Stolik pomocniczy

Past auctionsArt and Jewellery AuctionStolik pomocniczy
100
Stolik pomocniczy

Stolik pomocniczy

Louis Majorelle, Nancy ok. 1900 r.
konstrukcja: lity orzech włoski; intarsje: orzech włoski, drewno różane, drewno drzew owocowych; fornir: drzewa sykomory, politura francuska; sygnatura przy krawędzi górnego blatu: L. Majorelle; wym. 78 × 50 × 60 cm

12 000 zł