Art and Jewellery Auction / 18 November 2017

99. Makata

Past auctionsArt and Jewellery AuctionMakata
99
Makata

Makata

Manufaktura Potockich w Buczaczu, kon. XIX w.
technika żakardowa, przędza jedwabna, nici metalowe srebrzone i złocone; sygn. na krajce „BUCZACZ” i herb Pilawa; wym. 200 x 150 cm; stan zachowania dobry, niewielkie przebarwienia, po konserwacji

15 000 zł