47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

61. Sonia Ruciak | Granice, 2014

aAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiGranice, 2014
61
Granice, 2014

Sonia Ruciak (ur. 1987)

Granice, 2014

akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. p. d.: Ruciak oraz pieczątka z tyłu obrazu.

Cena wylicytowana
5 400 zł