47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

62. Joanna Półkośnik | Wróble, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiWróble, 2015
62
Wróble, 2015

Joanna Półkośnik

Wróble, 2015

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.s.: J.P. | 15 i na odwrocie

Cena wylicytowana
800 zł