79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

29. Sonia Jaszczyńska | Bez tytułu, 2017

HomeAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2017
29
Bez tytułu, 2017

Sonia Jaszczyńska

Bez tytułu, 2017

akryl, płótno, 60 x 80 cm (w ramie 61 x 81 cm); sygn. p.d.: SJ oraz na odwrocie: Sonia Jaszczyńska 2017