79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

30. Patrycja Kruszyńska-Mikulska | Czerwone Ibisy, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiCzerwone Ibisy, 2019
30
Czerwone Ibisy, 2019

Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Czerwone Ibisy, 2019

technika własna, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrociu: P.K.Mikulska2019

Patrycja Kruszyńska-Mikulska Ur. w 1973 r. w Lublinie. Absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, specjalizacja malarstwo sztalugowe. Zajmuje się malarstwem olejnym, ceramiką, projektowaniem wzorów i malowaniem na porcelanie. Współpracowała z projektantami Jerzego Staraka i Anny Woźniak-Starak. Pierwsze miejsce w eliminacjach wojewódzkich w konkursie na plakat pt. „Promocja zdrowia”. Członkini Towarzystwa Przyjaciół sztuk Pięknych w Lublinie. W swojej twórczości podejmuje wyzwania wielorakich nurtów w sztuce od realizmu, surrealizmu po abstrakcje. Ostatnie wystawy: 2015 - Wystawa indywidualna, Galeria Porczyńskich, Warszawa; 2014-2015 - Wystawa indywidualna, Salon „Lady In White”, Lublin; 2013 - Wystawa indywidualna, Galeria „Przy Bramie”, Lublin.
Cena wylicytowana
3 200 zł