79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

28. Krystyna Róż-Pasek | Manifest, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiManifest, 2019
28
Manifest, 2019

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Manifest, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm sygn. p.d.: KJRP'19 oraz na odwrocie: MANIFEST Krystyna Róż-Pasek 2019

Krystyna Róż-Pasek Ur. w 1981 r. w Gorlicach, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie - profil tkactwo, w 2001 r. ukończyła Studium Architektury w Krakowie. W latach 2004-2009 studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, na Wydziale Architektury Wnętrz. Studia zakończone pracą dyplomową w Pracowni projektowania mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Aktualnie mieszka i rozwija swoją twórczość w Krakowie. Zajmuje się różnymi dziedzinami sztuki między innymi malarstwem, projektowaniem wnętrz oraz detali wnętrzarskich, rysunkiem, jak również realizacją nieograniczonej ilości działań artystycznych.
Cena wylicytowana
1 300 zł