63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

42. Sabina Maria Grzyb | Volare VI, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiVolare VI, 2016
42
Volare VI, 2016

Sabina Maria Grzyb (ur. 1988)

Volare VI, 2016

akryl, olej, technika własna, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p. d.

Sabina Maria Grzyb
Absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Malarstwa i Rzeźby. Tytuł magistra sztuki obroniła w marcu 2017. W malarstwie skupia się głównie na kompozycji i statycznych formach skalnych. Wplata realne motywy i przeżycia w oniryczne przestrzenie. Balansuje na granicach abstrakcji, fantastyki i realizmu zachowując przy tym własną, charakterystyczną i osobliwą formę.
Cena wylicytowana
900 zł