63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

41. Teresa Demidziuk | Lazur, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiLazur, 2013
41
Lazur, 2013

Teresa Demidziuk

Lazur, 2013

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p. d.

Cena wylicytowana
500 zł