80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

70. Roma Jaruszewska | Party, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiParty, 2019
70
Party, 2019

Roma Jaruszewska

Party, 2019

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. L.d.: Roma oraz na odwrocie: Roma Jaruszewska 2019

Cena wylicytowana
1 400 zł