80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

71. Dominik Smolik | Solar Wind, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiSolar Wind, 2020
71
Solar Wind, 2020

Dominik Smolik

Solar Wind, 2020

akryl, płótno, 140 x 160 cm, sygn. na odwrocie: Dominik Smolik Solar Wind akryl/płótno 140x160cm Dominik Smolik MMXX

Cena wylicytowana
1 100 zł