80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

69. Dariusz Franciszek Różyc | Pejzaż z biedronkami, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiPejzaż z biedronkami, 2020
69
Pejzaż z biedronkami, 2020

Dariusz Franciszek Różyc

Pejzaż z biedronkami, 2020

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. l.d.: Różyc 2020

Cena wylicytowana
2 200 zł