25 Aukcja Sztuki XXI wieku / 20 października 2021

15. Paweł Kałużyński | Bez tytułu, z cyklu

Strona głównaAukcje archiwalne25 Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, z cyklu
bez-tytulu-z-cyklu-pawel-kaluzynski

Paweł Kałużyński (ur. 1979)

Bez tytułu, z cyklu

akryl, olej, żywica, płótno, 60 x 81 cm, sygnowany na odwrocie: 'Paweł Kałużyński | 2020/2021 | z cyklu "Wielki Sen"'

Cena wylicytowana
7 000 zł