25 Aukcja Sztuki XXI wieku / 20 października 2021

16. Radosław Jastrzębski | Martwa natura, 2021

Strona głównaAukcje archiwalne25 Aukcja Sztuki XXI wiekuMartwa natura, 2021
martwa-natura-2021-radoslaw-jastrzebski

Radosław Jastrzębski

Martwa natura, 2021

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygnowany na odwrocie

Cena wylicytowana
4 000 zł