21 Aukcja Sztuki XXI wieku / 23 stycznia 2021

18. Paulina Rega | Dark Nebula, 2019

Strona głównaAukcje nadchodzące21 Aukcja Sztuki XXI wiekuDark Nebula, 2019
Paulina Rega | Dark Nebula, 2019

Paulina Rega (ur. 1994)

Dark Nebula, 2019

akryl, płótno, 130 x 130 cm, sygnowany na odwrocie: 'DARK | NEBULA | 130 x 130 | 2019 | PAULINA REGA'

Paulina Rega
Artystka tworząca w obszarze malarstwa i sztuki cyfrowej. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu, gdzie w 2018 obroniła dyplom w pracowni Malarstwa prof. Łukasza Huculaka oraz pracowni Mediów Elektronicznych prof. Wojciecha Pukocza, realizując projekt „Wszechświat pozornie wydaje się pusty”. Mieszka i tworzy we Wrocławiu. Laureatka Grand Prix konkursu „Postawy 2018”, I Nagrody Międzynarodowego Triennale Rysunku Studenckiego w Katowicach 2017, nominowana do nagrody „Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie” 2017. Finalistka licznych konkursów, m.in. 11. i 10. Triennale Małych Form Malarskich w Toruniu 2019 i 2016, III Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego im. L. Wyczółkowskiego w Bydgoszczy 2018, Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych „Promocje” w Legnicy 2018, konkursu „Postawy ASP” we Wrocławiu 2016, Biennale Rysunku OSTEN w Skopje w Macedonii 2016. Autorka wystaw indywidualnych, m.in. „Wszechświat pozornie wydaje się pusty” w Muzeum Współczesnym Wrocław 2018 i „Noktowizje” w galerii Socato 2018. Uczestniczka licznych wystaw zbiorowych, m.in. „przestrzeń x7” w mia ART GALLERY we Wrocławiu 2019
Estymacja:
3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza:
1 600 zł