21 Aukcja Sztuki XXI wieku / 23 stycznia 2021

17. Marcin Wygoda | Last day in Eden, 2020

Strona głównaAukcje nadchodzące21 Aukcja Sztuki XXI wiekuLast day in Eden, 2020
Marcin Wygoda | Last day in Eden, 2020

Marcin Wygoda (ur. 1983)

Last day in Eden, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie': Marcin Wygoda | Last Day In Eden | 100x100 cm 2020 | [sygnatura]'

Marcin Wygoda
Kochający naturę, czerpie z niej inspiracje do swoich prac oddając jej w zamian troskę. Obserwuje otaczający go świat i uwiecznia go filtrując na swój sposób. Poszukuje w kolorach harmonii, więzi i równowagi, jednocześnie łączy ze sobą nieoczywiste barwy
Estymacja:
2 600 - 3 400 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł