64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

36. Olga Prokop-Miśniakiewicz | Bez tytułu, 2014

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2014
36
Bez tytułu, 2014

Olga Prokop-Miśniakiewicz

Bez tytułu, 2014

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie: Olga Prokop-Miśniakiewicz, 2014

Cena wylicytowana
1 600 zł