64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

37. Karolina Fox | Just Like Heaven, 2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiJust Like Heaven, 2016
37
Just Like Heaven, 2016

Karolina Fox

Just Like Heaven, 2016

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Karolina Fox, 2016

Cena wylicytowana
800 zł