64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

51. Monika Mrowiec | Z głową w chmurach, 2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiZ głową w chmurach, 2016
51
Z głową w chmurach, 2016

Monika Mrowiec

Z głową w chmurach, 2016

akryl, technika własna, płótno, 120 x 90 cm, sygn. p.d.: Mm. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
2 600 zł