64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

50. Magdalena Stano | O! Kura Holandia, 2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiO! Kura Holandia, 2016
50
O! Kura Holandia, 2016

Magdalena Stano

O! Kura Holandia, 2016

olej, płótno, 130 x 70 cm, sygn. l. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
700 zł