47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

65. Monika Dałek | Męska rzecz, 2015

aAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiMęska rzecz, 2015
65
Męska rzecz, 2015

Monika Dałek

Męska rzecz, 2015

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Monika Dałek Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Dyplom obroniła 2008r. na Wydziale Edukacji Wizualnej w Pracowni Malarstwa i Rysunku prof. Włodzimierza Stelmaszczyka, aneks do dyplomu - książka artystyczna w Pracowni Projektowania graficznego adi.Włodzimierza Morawskiego. Zajmuje się różnymi dziedzinami sztuk wizualnych, głównie malarstwem, w którym bohaterami czyni postacie lub obiekty uwikłane w ?teatrze sytuacji?. Wierzy w ciągłą zmienność sztuki, to przekonanie przemyca w swych pracach stosując różne konwencje. Autorka wystaw indywidualnych i uczestniczka wystaw zbiorowych. Wybrane wystawy: 2014 - ?Inspiracje filmowe?, Muzeum Kinematografii, Łódź; 2014 - ?Artygiel?, 2 kielecka wystawa artystów regionu; 2012 - ?12 + 1?, Pedagogiczna Biblioteka Publiczna, Zgierz; 2011 - ?Notatki?, Galeria ?Widok?, Łódź; 2009 - ?Akcja Re:akcja?, Muzeum Sztuki 2, Łódź; 2009 -?Najlepsze dyplomy?, Biała Fabryka, Muzeum Włókiennictwa, Łódź; 2008 - Wystawa rysunków, Galeria ?Pod Napięciem?, Łódź.
Cena wylicytowana
550 zł