akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie
Lily Woo Dyplom z malarstwa uzyskała w 2013 r. Zajmuję się malarstwem olejnym i akrylowym. Inspirację do swoich prac czerpie głównie z pejzażu. Brała udział w licznych wystawach zbiorowych i konkursach sztuki współczesnej.