63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

11. Milionerboy | Pępowina, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiPępowina, 2016
Pępowina, 2016

Milionerboy

Pępowina, 2016

technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Milionerboy Samouk artystyczny. Absolwent Kulturoznawstwa na Warszawskim SWPS. Instruktor kulturystyki. Brał udział w wernisażu "Hochsztaplerzy" w Pracowni Wschodniej razem z Martyna Bałką, Karoliną Pietrzyk i Beatą Pofelską. Aktywny artystycznie na ulicy.
Cena wylicytowana
700 zł