63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

12. Anna Jarzymowska | Bez tytułu, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2016
Bez tytułu, 2016

Anna Jarzymowska

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
900 zł