47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

23. Mikołaj Czechowski | Lost in space, 2013

HomeAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiLost in space, 2013
Lost in space, 2013

Mikołaj Czechowski

Lost in space, 2013

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 100 zł