47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

24. Dominik Smolik | Forever and After, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiForever and After, 2015
Forever and After, 2015

Dominik Smolik

Forever and After, 2015

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
700 zł