61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

4. Mateusz Rybka | Wewnętrzne relacje, 2016

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiWewnętrzne relacje, 2016
Wewnętrzne relacje, 2016

Mateusz Rybka (ur. 1986)

Wewnętrzne relacje, 2016

technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: M.Rybka 16 oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
3 000 zł