61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

3. Witold Domański | Koguty, 2016

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiKoguty, 2016
Koguty, 2016

Witold Domański

Koguty, 2016

akryl, olej, płótno, 50 x 70 cm., sygn. na odwrocie: Domański

Cena wylicytowana
900 zł