61 Aukcja Młodej Sztuki

Strona głównaAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej Sztuki
61-aukcja-mlodej-sztuki

61 Aukcja Młodej Sztuki

Data aukcji:
17 września 2016
Miejsce aukcji:
Galeria w Krakowie Rynek Główny 43
Opis:

Po wakacyjnej przerwie wracamy z kolejną odsłoną aukcji młodej sztuki. Aukcja odbędzie się 17 września w Krakowie. Pragnąc sprostać Państwa upodobaniom zadbaliśmy o to, aby oferta aukcyjna była atrakcyjna artystycznie i tematycznie.

Na okładce praca świetnie zapowiadającego się malarza, laureata najlepszych dyplomów krakowskiej ASP 2015 – Mateusza Maliborskiego (poz. 56). Obraz pochodzi z cyklu Muzeum, który zdaje się już zapewnił artyście rozpoznawalność na rynku sztuki oraz wysokie notowania (4 ASXXI – 4800 zł).

Oferta powinna szczególnie ucieszyć miłośników abstrakcji, choć wybór może okazać się niezwykle trudny. Proszę spojrzeć choćby na kilka pozycji z katalogu: Mateusz Rybka (poz. 4), Łukasz Jacek (poz. 7), Katarzyna Sienkiewicz (poz. 8), Małgorzata Pabis (poz. 9), Lidia Wnuk (poz. 10), Natalia Karasińska (poz. 59), Katarzyna Kordyasz (poz. 77).

Poszukującym niekonwencjonalnych technik i środków wyrazu polecamy pracę Stanisława Tomalaka, którego obrazy rozpoznawalne są dzięki wytwarzanym własnoręcznie barwnikom i pastom fakturowym (poz. 23). W inwencji twórczej dorównuje mu Mirosław Wszołek – autor olśniewającego (dosłownie) Złotego Krakowa (poz. 22).

Tym z Państwa, którzy przede wszystkim podziwiają sztukę dawnych mistrzów, z pewnością do gustu przypadnie obraz Arkadiusza Wesołowskiego formą nawiązujący do malarstwa Paula Gauguina (poz. 30), praca Sylwii Perczak będąca wariacją na temat słynnej Primavery Botticellego (poz. 34), a także tryptyk Tomasza Karola Kuźniara wyraźne nawiązujący do polskiego malarstwa pejzażowego (poz. 31).

Jeżeli nie zdołaliśmy jeszcze Państwa przekonać, zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą. A jest co oglądać. Katalog obejmuje aż 88 pozycji! Życzymy Państwu dobrych wyborów i satysfakcjonujących licytacji!

Czytaj więcej
Kontakt
Kontakt: Ewa Kurzeja, tel. 739 403 463, e-mail: mlodasztuka.krakow@sda.pl
Zapytaj o ofertę
Chętnie odpowiemy na każde pytanie!
Brak lokalizacji
Wylicytowane obiekty
Pokaż opcje filtrowania
Autor:
Kategoria:
Cena wylicytowana
Pokaż:
Widok:
Treści zawarte w niniejszej witrynie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o.

ul. Boh. Monte Cassino 43

81-768 Sopot

 

58 550 16 05

Licytuj on-line
dzięki naszej aplikacji!
Google PlayGoogle Playzobacz więcej
Newsletter
Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco!
Zapisz się