1. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 grudnia 2015

7. Marzena Ślusarczyk | I'm REAL, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne1. Aukcja Sztuki XXI wiekuI'm REAL, 2015
I'm REAL, 2015

Marzena Ślusarczyk

I'm REAL, 2015

akryl, płótno, 120 x 150 cm, sygn. p.d.: MŚ 2015

Marzena Ślusarczyk Absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. Mieczysława Olszewskiego obroniła w 2003 roku. Aneks z witrażu w Pracowni Malarstwa Ściennego i Witrażu prof. Andrzeja Dyakowskiego. Stypendystka Prezydenta Miasta Gdańska w latach 2001/2002. Finalistka konkursu ?Obraz Roku 2003? oraz XXIII Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego w Szczecinie w 2010 roku. Ma na swoim koncie wystawy indywidualne i zbiorowe w kraju i za granicą, a oto wybrane z nich: 2014 ? Wystawa indywidualna ?Chwile?, Gallery Back Door, Katowice; 2012 ? ?Ein Tag am Meer?, Galeria Sandhofer, Innsbruck, Austria; 2012 ? ?Marzena Ślusarczyk. Malarstwo?, Galeria Ether, Warszawa; 2011 ? ?Cztery wymiary?, Sopocki Dom Aukcyjny, Sopot.
Cena wylicytowana
4 400 zł