1. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 grudnia 2015

8. Sebastian Skoczylas | Równoleżnik 31, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne1. Aukcja Sztuki XXI wiekuRównoleżnik 31, 2015
Równoleżnik 31, 2015

Sebastian Skoczylas (ur. 1979)

Równoleżnik 31, 2015

akryl, płótno, 160 x 140 cm, sygn. p.d.: Skoczylas. S 2015 oraz opisany na odwrocie: Równoleżnik 31 Sebastian Skoczylas 2015

Sebastian Skoczylas Absolwent Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Dyplom orbonił w 2004 r. w pracowni prof. P. Błażejewskiego. Wcześniej ukończył PLSP w Lublinie. Obecnie związany z Warszawą. Autor wielu wystaw indywidualnych oraz uczestnik wielu wystaw zbiorowych. W 2004 r. wyróżniony w konkursie Fundacji im. Franciszki Eibisch. Wybrane wystawy indywidualne: 2015 - Galeria Mito, Warszawa; 2014 - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Warszawa; 2012 - Galeria Elektor, Warszawa; 2005 - Centrum Olimpijskie, Warszawa. Jego prace znajdują się w zbiorach w Polsce i zagranicą.
Cena wylicytowana
3 200 zł