47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

67. Marzena Mazurek-Jędrak | Ważki, 2014

aAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiWażki, 2014
67
Ważki, 2014

Marzena Mazurek-Jędrak

Ważki, 2014

olej, płótno, 50 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
2 600 zł