Artyści krakowscy XX w. / 4 czerwca 2016

54. Marian Marzyn Konarski | Miłość własna

Strona głównaAukcje archiwalneArtyści krakowscy XX w.Miłość własna
54
Miłość własna

Marian Marzyn Konarski (1909 Chrzanów – 1998 Kraków)

Miłość własna

węgiel, 50,5 x 37 cm, sygn. l.d.: M. Konarski XII 55

Cena wylicytowana
1 300 zł