Artyści krakowscy XX w. / 4 czerwca 2016

53. Marian Marzyn Konarski | Życie w czarnych okularach

Strona głównaAukcje archiwalneArtyści krakowscy XX w.Życie w czarnych okularach
53
Życie w czarnych okularach

Marian Marzyn Konarski (1909 Chrzanów – 1998 Kraków)

Życie w czarnych okularach

gwasz, 38 x 50 cm, 1955, sygn. p.d.: M. Konarski VIII 44

Cena wylicytowana
1 300 zł