11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

10. Marcin Błach | Swallow the day, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuSwallow the day, 2018
Swallow the day, 2018 - 1Swallow the day, 2018 - 2

Marcin Błach (ur. 1986)

Swallow the day, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Marcin Błach, 2018

Marcin Błach Absolwent malarstwa w Kolegium Sztuk Pięknych UMSC w Kazimierzu Dolnym. Dyplom w 2012 r. pod kierunkiem dr hab. Mariusza Drzewińskiego. Studia drugiego stopnia na Wydziale Artystycznym UMSC w Lublinie. W 2014 r. uzyskał tytuł magistra sztuki w pracowni dr hab. Wiesława Procia. W działalności artystycznej zajmuje się głównie malarstwem, tworzy obrazy zarówno na płótnie jak i w przestrzeni miejskiej, zajmuje się komiksem oraz twórczością ilustratorską. Od wielu lat interesuje się szeroko rozumianym street artem.
Cena wylicytowana
1 800 zł