11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

11. Przemysław Garczyński | Czerwony Pejzaż, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuCzerwony Pejzaż, 2017
Czerwony Pejzaż, 2017

Przemysław Garczyński (ur. 1988)

Czerwony Pejzaż, 2017

Czerwony Pejzaż, 2017, akryl, olej, płótno, 150 x 180 cm, sygn. na odwrocie: Przemysław Garczyński „Czerwony pejzaż”, 2017

Przemysław Garczyński
Ukończył grafikę warsztatową na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie i malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Obecnie asystent na Wydziale Malarstwa. Zajmuję się malarstwem, rysunkiem, malarstwem ściennym i grafiką. Uczestnik wielu wystaw i projektów artystycznych. Finalista konkursów artystycznych: 2020 – „Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie” (wyróżnienie); 2019 – 29. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2019” (Grand Prix – Nagroda MKiDN); 2019 – Triennale Sztuki Pomorskiej; 2018 – Gdańskie Biennale Sztuki 2018; 2018 – 17. Artystyczna Podróż Hestii; 2018 – II Przegląd Sztuki Współczesnej „Nowa Awangarda”; 2018 – III Ogólnopolski Konkurs Malarski im Leona Wyczółkowskiego 2018. Prace artysty znajdują się m.in. w kolekcji Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie, Galerii Sztuki w Legnicy i kolekcji Fundacji Artystyczna Podróż Hestii.
Cena wylicytowana
1 500 zł