11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

9. Piotr Starościc | Madonna, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuMadonna, 2018
Madonna, 2018 - 1Madonna, 2018 - 2

Piotr Starościc (ur. 1992)

Madonna, 2018

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Starościc 2018

Piotr Starościc Absolwent Liceum Plastycznego w Zamościu i Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, rysunkiem i grafiką o tematyce figuratywnej. Laureat Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rok 2012. Laureat stypendium fundacji SapareAuso za rok 2016. Uczestnik wielu wystaw zagranicznych min. w Chinach, Chorwacji, Niemczech, Szwajcarii. Ostatnio wystawiany na międzynarodowych targach sztuki współczesnej w Nowym Jorku – Armory ArtWeeks.
Cena wylicytowana
3 200 zł