2. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 marca 2016

14. Marcelina Groń | Keep calm, 2016

aAukcje archiwalne2. Aukcja Sztuki XXI wiekuKeep calm, 2016
Keep calm, 2016

Marcelina Groń (ur. 1990)

Keep calm, 2016

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Marcelina Groń W 2014 obroniła dyplom na kierunku Malarstwo w pracowni prowadzonej przez prof. zw. Krzysztofa Skarbka na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Od 2014 doktorantka na tejże uczelni na wydziale Malarstwa i Rzeźby. W latach 2011-2012 studiowała na mediolańskiej Academii di Belle Arti di Brera. Stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za Wybitne Osiągnięcia (2012-2013), Prezydenta Miasta Wrocławia (2013-2014), Rektora ASP we Wrocławiu (2012-2013, 2013-2014). Asystentka w pracowni rysunku prof. Darii Mileckiej od 2014 roku. Prowadzi zajęcia dla najmłodszych na kierunku Odkrywanie w ramach współpracy z Uniwersytetem Dzieci oraz Humanitarium. Ogrody Doświadczeń. Nagrody i wyróżnienia: 2013 - Grand Prix w konkursie artystycznym ?Nowoodkryta?, Galeria Dominikańska, Wrocław; 2013 - wyróżnienie w konkursie ?Postawy?, Galeria Neon, Wrocław; 2013 ? Grand Prix w konkursie ARTNoble, Miasto Gwiazd, Żyrardów.
Cena wylicytowana
1 800 zł