2. Aukcja Sztuki XXI wieku

Strona głównaAukcje archiwalne2. Aukcja Sztuki XXI wieku
2-aukcja-sztuki-xxi-wieku

2. Aukcja Sztuki XXI wieku

Data aukcji:
12 marca 2016
Miejsce aukcji:
Galeria Sztuki Współczesnej Sopot
Opis:

Szanowni Państwo,

            Po dużym sukcesie 1 Aukcji Sztuki XXI wieku, która odbyła się w grudniu zeszłego roku z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zaczęliśmy przygotowywać kolejną edycję tego wydarzenia. Dlatego też z wielką satysfakcją oddajemy w Państwa ręce katalog następnej licytacji z tej serii.

Podobnie jak w wypadku poprzedniej oferty aukcyjnej, również tym razem postawiliśmy sobie za cel zaprezentowanie najbardziej reprezentatywnych i najbardziej aktywnych artystów polskiej sztuki współczesnej. Przedstawiamy Państwu prace starannie wyselekcjonowanych artystów wywodzących się z różnych ośrodków artystycznych. Pomimo tego, iż każda z tych 51 osób tworzy w pewnej konkretnej stylistyce,  to jednak w swoich poszukiwaniach są zdecydowanie oryginalni i wyróżnia ich własny, ciężko wypracowany, charakterystyczny styl. Zdobywają nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach artystycznych; wystawiają swoje prace na polskich i zagranicznych wystawach. Są też dobrze rozpoznawalni na rodzimym rynku sztuki (a czasem również poza nim). Gorąco zachęcamy Państwa do dokładnego zapoznania się z niniejszym katalogiem. Na jego kartach prezentujemy nie tylko wszystkie oferowane prace, ale również szereg szczegółowych informacji o nich oraz o wystawiających je artystach, ich dotychczasowej ścieżce artystycznej, dokonaniach, czy inspiracjach.

Także w wypadku tej licytacji przyjęta została wspólna cena wywoławcza dla każdej z pracy w wysokości 1500 zł. Wierzymy, że w tak bogatej i różnorodnej ofercie odnajdziecie Państwo swoje typy i zechcecie wziąć udział w tym wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy do osobistego udziału w aukcji bądź składnia zleceń aukcyjnych. Życzymy Państwu samych owocnych licytacji!

Dilan Abdulla, Katarzyna Dąbrowska i Dorota Kulawczuk-Szostek

Zespół SDA Modern

Czytaj więcej
Kontakt
tel.: 58 551 22 89, 603 890 001, e-mail: modern@sda.pl
Zapytaj o ofertę
Chętnie odpowiemy na każde pytanie!
+48 58 550 16 05
Wylicytowane obiekty
Pokaż opcje filtrowania
Autor:
Kategoria:
Cena wylicytowana
Pokaż:
Widok:
Treści zawarte w niniejszej witrynie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o.

ul. Boh. Monte Cassino 43

81-768 Sopot

 

58 550 16 05

Licytuj on-line
dzięki naszej aplikacji!
Google PlayGoogle Playzobacz więcej
Newsletter
Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco!
Zapisz się