2. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 marca 2016

15. Natalia Karasińska | Kompozycja Liniowa I/MMXVI, 2016

aAukcje archiwalne2. Aukcja Sztuki XXI wiekuKompozycja Liniowa I/MMXVI, 2016
Kompozycja Liniowa I/MMXVI, 2016 - 1Kompozycja Liniowa I/MMXVI, 2016 - 2Kompozycja Liniowa I/MMXVI, 2016 - 3

Natalia Karasińska (ur. 1987)

Kompozycja Liniowa I/MMXVI, 2016

technika mieszana, płótno, 90 x 150 cm, sygn. monogramem l.d.: NK oraz na odwrocie: Nkarasińska

Natalia Karasińska Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Dyplom w Pracowni Malarstwa u Prof. Stanisława Kortyki. Specjalizacja z Malarstwa w Architekturze i Urbanistyki oraz Aneks z Grafiki warsztatowej (w Pracowni Sitodruku). W latach 2011/2012 ? była stypendystką Rektora ASP we Wrocławiu. Wybrane wystawy i osiągnięcia: 2014 - Indywidualna wystawa malarstwa, Back Door Gallery, Katowice; 2013 - Zbiorowa wystawa "Grubymi nićmi szyte", Pałac Potulickich, Pruszków; 2013 - Zbiorowa wystawa "Breslau-Florencja" jubileusz 25-lecia allerArt w Bludenz, Austria; 2013 - Zbiorowa wystawa, Galeria DNA, Sky Tower, Wrocław; 2013 - Wystawa zbiorowa 22. Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych ?PROMOCJE 2012", Muzeum Regionalne, Jawor; 2012 - Laureatka 22.Ogolnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych ?PROMOCJE 2012?, Galeria BWA, Legnica; 2012 - Indywidualna wystawa Malarstwa "KOMPOZYCJE LINIOWE", PKZ, Dabrowa Górnicza; 2012 - Nominacja do II Przeglądu Młodej Sztuki "SWIEZA KREW", Galeria Socato, Wrocław; 2012 - 7th International Trennial of Graphic "ART BITOLA 2012", Macedonia; 2012 - ?DYPLOMY 2012?, "Kompozycje liniowe: ślady, tropy, znaki", BWA Awangarda, Wrocław; 2012 - Zbiorowa wystawa "SZTUKA POD LUPE", Festiwal ?Mironalia?, Galeria Filtry, Warszawa; 2012 - Zbiorowa wystawa "BLISKOZNACZNIE", ASP Gdańsk; 2012 - Indywidualna wystawa Grafiki "PODAZAJAC ZA PUNKTEM", Galeria g.44A, Katowice; 2011 - Wystawa zbiorowa "KREATYWNY WROCLAW" Galeria Dominikańska, Wrocław.
Cena wylicytowana
3 600 zł