Varia 30 / 29 czerwca 2019

51. malarz nieokreślony | Zakole rzeki, 1900 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 30Zakole rzeki, 1900 r.
51
Zakole rzeki, 1900 r.

malarz nieokreślony (XX w.)

Zakole rzeki, 1900 r.

olej, płótno, 31 × 60 cm
sygn. p. d.: M.B (?)

Cena wylicytowana
1 800 zł