Varia 30 / 29 czerwca 2019

50. Malarz nieokreślony | Widok z groty

HomeAukcje archiwalneVaria 30Widok z groty
50
Widok z groty

Malarz nieokreślony (1 poł. XX w.)

Widok z groty

olej, tektura, 38 × 29 cm w świetle oprawy

Cena wylicytowana
1 000 zł