Varia 30 / 29 czerwca 2019

49. Wilhelm Eisenblätter | Nad brzegiem morza

HomeAukcje archiwalneVaria 30Nad brzegiem morza
49
Nad brzegiem morza

Wilhelm Eisenblätter (1866 Duisburg - 1934 Królewiec)

Nad brzegiem morza

olej, płótno, 60 × 71 cm
sygn. l. d.: wilhelm eisenblätter

Cena wylicytowana
3 600 zł