Varia 30 / 29 czerwca 2019

52. A. Mrówczyński | Brzeg Bałtyku

HomeAukcje archiwalneVaria 30Brzeg Bałtyku
52
Brzeg Bałtyku

A. Mrówczyński (1 połowa XX w.)

Brzeg Bałtyku

olej, płyta, 28 × 39,5 cm
sygn. p. d.: A. MRÓWCZYŃSKI 1945 R.
Zachowany dokument zakupu z P.P. Desa Dzieła Sztuki i Antyki (oddział w Gdańsku).

Cena wylicytowana
1 700 zł